Wat: Vanaf 8 maart 2023 organiseert Trias Pedagogica in opdracht van de gemeente Amsterdam en i.s.m. OKT Amsterdam acht opvoeddebatten met moeders.
Waar: Sam van Houtenstraat 2, 1067 JM Amsterdam
Tijd: 09:00 tot 11.00 uur
Thema: Huiselijk geluk
Hoe: Bij deze opvoeddebatten gaan moeders met elkaar in debat over verschillende onderwerpen.
Wanneer: Neem voor alle data voor de opvoeddebatten op deze locatie contact op.
Thema's:
• 1e - algemeen
• 2e - opvoeden & vaderschap
• 3e - afstemming in de opvoeding
• 4e - opvoeden in twee culturen
• 5e - huiselijk geluk: bevorderen & belemmerend
• 6e - huiselijk geluk: bordspel
• 7e - in gesprek met een professional
• 8e - terugkomdag
Doel:
Het doel van de opvoeddebatten is bewustwording van de ouderrol in de opvoeding, ouderbetrokkenheid en kennis en inzicht in deze onderwerpen. Ook krijgen moeders praktische tips en handvatten. Het is de bedoeling dat ouders hun ervaring met elkaar delen en van elkaar leren hoe zij de opvoeding het beste invulling kunnen geven.
Ons motto is: “Ik leer meer van deze debatten dan van een boek over opvoeding”.
Als moeders lichte ondersteuning nodig hebben, kunnen ze de debatleider inschakelen.
Contactpersoon: Samira Frix | secretariaat@triaspedagogica.nl
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
« terug | deel dit artikel op: | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Trias Pedagogica is samenwerkingspartner van Social Pact, een alliantie van bewoners, maatschappelijke organisaties, het bedrijfsleven en professionals uit Amsterdam Zuidoost. | lees meer »
Praktische training hoe betrek je vaders bij de opvoeding voor professionals van arts tot OKT | lees meer »
Er zijn momenteel geen berichten online (met deze selectie)...
Ouders kunnen veel baat hebben bij een uitwisseling van ervaringen met andere ouders. Op basis van gelijkwaardigheid komen ze vaak tot mooie oplossingen voor hun opvoedproblemen, blijkt wel bij twee bijzondere initiatieven in Groningen en Amsterdam. Artikel in Augeo Magazine, auteur Annette Wiesman. | lees meer »